В Запорізькій області школярі грають за права людини

В листопаді ГО “Добросвіт” спільно з БФ “Ліга Толерантності” було проведено навчальний курс в межах міжнародної програми “Грай за права людини!”. Учасники навчались поєднувати  сучасні практики залучення до масового спорту з освітою з прав людини. Найкращим результатом такого заходу для нас є те, що учасники розпочали практикувати отримані знання та організовувати власні спортивні фестивалі. Ми хочемо поділитися з вами враженнями наших учасників від організації таких заходів:

Спортивний фестиваль в Михайлівському НВК від Альвіни Швець

27 листопада 2017 року  в Михайлівському НВК,  в селі Михайлівка Запорізької області відбувся спортивно-просвітницький Фестиваль “Грай за Права Людини”!  для 7-11 класів в спортивній залі школи.
“Було багато посмішок, всі були активно задіяні – означає, що все пройшло на “Ура!” – зазначила організаторка фестивалю та випускниця навчального курсу Альвіна Швець

“Грай за права людини!” в ЗСШ № 72 від Анастасії Грушиної

7 грудня 2017 року в Запорізькій спеціалізованій школі № 72 з поглибленим вивченням хімії та біології Запорізької міської ради Запорізької області пройшов спортивно-просвітницький Фестиваль “Грай за Права Людини”! для учнів 3 та 10 класів в спортивній залі школи.
“Активність дітей, щирі посмішки та прохання проводити такі заходи частіше – все це означає, що ми з моєю колегою Вікторією Дмитрієвою все зробили вірно!” – зазначила випускниця навчального курсу та організаторка фестивалю Анастасія.

Фестиваль спорту в Володимирівському НВК “Успіх” з Людмилою Носенко

22 грудня  у Володимирівському НВК “Успіх” Широківської ОТГ Запорізької області пройшов Фестиваль спорту “Грай за права людини”.
ОРганізатори підготували програму та провели фестиваль із залученням вчителів-волонтерів та учнів старших класів в якості модераторів груп.
“Учні нашої школи 5-7 класів та 10-11 класів створили різновікові групи, в яких був видержаний гендерний аспект, а також створені умови для участі всіх бажаючих , які мають різний ступінь допуску до занятть фізичною культурою ( різні групи).  Гарна атмосфера, щирі емоції, взаємоповага та підтримка, спілкування різновікових учасників з повагою один до одного для досягнення спільного результата. Висловлюючи свої думки, всі учасники заходу спілкувалися між собою, проговорювали кожну думку та висловлювалися, практично відтворюючи текст Конвенції з прав дитини. Маємо надію, що знання, отримані чи підтверджені в процесі гри, допоможуть нашим учням створювати тільки переможні для себе та своїх близьких ситуації!” – поділилися враженнями Людмила – організотрка фестивалю та учасниця навчального курсу “Грай за права людини!”

З великим задоволенням спостерігаємо за нашими учасниками та чекаємо на наступні спортивні фестивалі!  Будьте здорові:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.