Дискусія, навчання, обмін досвідом у сфері волонтерства у м.Баколі (Італія)

Протягом 15-24 лютого у м. Баколі ГО ” Добросвіт” виступила партнером проекту “Different You , Different Volunteering”, який був організований  в межах Erasmus+ Programme та об’єднав молодь з України, Словенії, Іспанії, Італії, Греції, Албанії.

Україну представляла команда з 6 осіб – Кокоєвої Ніни та Овчарової Валерії – членів ГО “Добросвіт”, Володченко Віталія – президента ГО “Взаємопоміч” та громадських активістів – Проценко Дарини, Івана Андріяша, Артема Родича.

Учасники проекту обговорили різноманітні волонтерські практики в сфері екології, прав людини, здорового способу життя. Також відбулося знайомство з локальними громадськими організаціями – “Sphera Italy” та “Piano piano”.


Українською командою було проведено дві навчальні сесії. Перша з них була присвячена створенню брошури, яка спрямована на популяризацію волонтерського руху серед молоді. Друга – обговоренню методів змін в локальних громадах.


“Міжнародні молодіжні обміни – це можливість налагодити співпрацю в громадському секторі, поглибити власні знання та покращити комунікативні навички. Особисто для мене такі проекти укріплюють усвідомлення того, що українська молодь має розумну молодіжну політику та гарні можливості для власного розвитку.” – зазначила Овчарова Валерія, учасниця проекту та член ГО “Добросвіт”.

Обовязковою складовою міжнародних молодіжних обмінів – є розповсюдження результатів проекту, тим паче що протягом проекту “Different You , Different Volunteering” учасниками був розроблений інформаційний буклет щодо можливостей та ресурсів волонтерської діяльності. Тому , 3 квітня, члени ГО “Добросвіт” завітали до Запорізького обласного центру молоді та ознайомили співробітників з розробленим буклетом та передали декілька екземплярів для подальшого розповсюдження серед молоді Запорізької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.