Тренінг для координаторів волонтерських рухів

У Запоріжжі відбувся всеукраїнський молодіжний проект “Створення координаційних центрів розвитку та підтримки волонтерської діяльності”, що проводився  у рамках конкурсу грантів Президента України для обдарованої молоді. Автори проекту – Овчарова Валерія (член Правління ГО “DOBROSVIT”), Теслюк Марія (Голова Правління ГО “DOBROSVIT”), Гнипа Ольга.

Захід проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту, управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації.

Реалізація такого проекту – це перший крок до розв’язання системних проблем. Серед яких, розробка єдиної стратегії розвитку волонтерської діяльності, переваги волонтерства при побудові власної кар’єри.

Учасники з усієї України – активні волонтери, керівники громадських організацій та молодіжних волонтерських рухів – отримали теоретичні та практичні знання, корисні знайомства, що допоможуть їм розвивати волонтерський рух на місцях.

Відповідно до програми проекту учасники познайомилися один з одним у форматі “Українського вечора”, відвідали “НГО-базар”, де презентували власні організації, отримали знання про SMM та нетворкінг у волонтерській діяльності. Вони зняли соціальну рекламу, спрямовану на популяризацію волонтерської діяльності, оцінили красу острова Хортиця та відвідали історико-культурний комплекс “Запорозька Січ”.

За підсумками проведення заходу організатори дійшли висновку, що необхідно зробити такий проект традиційним для Запоріжжя. Це дозволить місту стати всеукраїнським центром розвитку та підтримки молодіжного волонтерства.

Партнерами проекту виступили SMMSTUDIO, Velichko Smart Events, студентська рада ЗНУ, Запорізький обласний центр молоді Арника Альтиссима, ГО “Запорізький вектор”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.