Фестиваль “Грай за права людини!” в Запоріжжі

14 листопада 2017 року завершився наш спільний проект з League of Tolerance Ліга Толерантності – Фестиваль “Грай за Права Людини!” Фестиваль поєднав у собі неформальне навчання, дружню атмосферу, спортивний дух та подарував веселий настрій вихованцям Запорізької школи-інтернату “Козацький ліцей”! Проект відбувся в рамках міжнародної кампанії “Грай за Права Людини!“, яка поєднує навчання сучасним практикам залучення до масового спорту від провідних європейських спортивних клубів з освітою з Прав Людини.

Про проект

Перший день проекту – зустріч-знайомство з місцевими спортивними волонтер(к)ами та вчителями/льками фізичної культури стрімко переросла в інтерактивний тренінг з недискримінації та Прав Людини, який ми урізноманітнили спортивними вправами на згуртування, спільне прийняття рішень та задоволення від Гри!


Другий день проекту виявився дуже яскравим – у Запорізькій школі-інтернаті «Козацький ліцей» було організовано та проведено спортивно-просвітницький Фестиваль «Грай за Права Людини».Ліцеїсти поділилися на 5 команд і відправились подорожувати станціями «Вікторина «Права дитини», «Гра на координацію», «Командоутворення», «Футбол», «Ручний м’яч».
Діти отримали позитивні емоції й поглибили свої знання у сфері прав людини. Сподобався нестандартний підхід до форми проведення Фестивалю та ігри на згуртування колективу за допомогою спортивних вправ.


В третій день було організовано спільне тренування з вихованцями ліцею, учасниками проекту та юними Запорізькими футболістами, яке проводив тренер Запорізької ДЮСШ «Металург» Роман Мельничук. На полі було гаряче. День також видався, на диво, теплим та сонячним.
Вся команда NGO “Dobrosvit” висловлює вдячність Александру Фомічєву та League of Tolerance Ліга Толерантності за можливість стати партнерами і частиною такого соціально-корисного молодіжного заходу. Проект став можливим за всебічної підтримки Містки громадської активності в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
#Play4HR #BeActive #BeInclusiveTogether #WePlayStrong #NoHateSpeech #EqualGame #LeagueOfTolerance #NGODobrosvit #Zaporizhzhia #FootballPeople #YoungCoaches #OneWorldOnePeaceFAREnetwork

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.