«WOMEN IN FOCUS»!

18-19 квітня 2019 року у м. Запоріжжя пройшов тренінг «Відкритий інноваційний навчальний Інтернет-клас» (В.І.Н.І.К.). Ми раді поділитись з вами відео-матеріалом з навчального курсу. Ідея тренінгу народилась завдяки навчальній програмі та за фінансової підтримки Democracy Study Centre at GPUS. Команда молодих студентів-змінотворців Марія Теслюк, Сергій Мариничев, Галина Нікітіна, Олена Сафонова, Микола Колотило, Ольга Дупляк, Валерія Іжик, Марія Левченко з різних міст України, створили проект «В.І.Н.І.К.» для жінок у віці 45+, які бажають стати підприємцями та хочуть конкурувати на ринку праці, завдяки новим знанням у Digital-сфері. Тренінг відбувся на базі «Карітас Запоріжжя» за підтримки проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» у партнерстві з Запорізькою обласною службою зайнятості. Вже у травні проект «В.І.Н.І.К.» відбудеться у м. Кривий Ріг, м. Хмельницький та м. Харків.

Відгук про участь в Erasmus+ проекті у м. Діліжан, Вірменія

Відгук Ірини Околович про участь в Erasmus+ проекті з 01 по 12 квітня 2019 року у м. Діліжан, Вірменія: «Це були неймовірні дні, проведені з неймовірними людьми. Ми навчалися та ділились власним досвідом, спілкувалися та підтримували одне одного. Ми максимально занурювались в локальну атмосферу, розглядали практичні кейси, знайомились з місцевими змінотворцями та лідерами думок. Ми відкрили для себе Вірменію з тієї сторони, про яку не могли б навіть подумати раніше.
Особливо хочеться відзначити роботу організаторів та локацію – хоч це був мій перший проект та мені немає з чим порівнювати, але з впевненістю можна заявляти, що все було проведено на найвищому рівні!»
відгук учасника проекту

Відгук учасника проекту «Ru(Vi)ral tourism» з Вірменії

відгук учасника проекту

Erasmus+ проект проходив з 01 по 12 квітня 2019 року у м. Діліжан, Вірменія.

Ярослав Бакал (Yaroslav Bakal) ділиться враженями про молодіжний обмін у сонячній Вірменії: «Чудова програма, прекрасні люди, неймовірна країна. Це все сказано про програму Erasmus+ Ru(Vi)ral tourism, яка проходила в Вірменії. Ці дванадцять напружених, але продуктивних днів надовго залишаться в нашій пам’яті яскравим спогадом. Але тут справа не обмежується спогадом. В нас є багато нової і корисної інформації, яку ми можемо використовувати в своїй професійній та повсякденній діяльності. Та що найголовніше, безліч нових друзів з різних куточків Європи, які є найбільшою цінністю.»

відгук учасника проекту

Тренінговий курс «Change in to Change out» за програмою ERASMUS+ (м. Кобулеті, Грузія)

З 1 по 8 березня в місті Кобулеті (Грузія), поблизу Чорного моря проходив другий етап тренінгового курсу «Change in to Change out», який спрямований на саморозвиток та самовдосконалення, покращення навиків комунікації та прийняття рішень для молодіжних працівників/ць та молодіжних лідерів/рок.

У однієї з наших членкинь, Анни Аранжій, була можливість вперше стати учасницею програми Erasmus + для молоді.Вона поділилася своїми враженнями: «Особисто для мене участь у проекті можливість знайти свій шлях на данному етапі життя, змінити погляди, побороти страхи та бар’єри, що заважають рухатись далі. Часто чула відгуки, що Erasmus змінює життя – тепер з впевненістю можу сказати, що це не пусті слова) Цікаві люди з 10 країн світу, які стали гарними друзями для мене та спілкування з якими не завершується після проекту; надзвичайно гарні куточки Грузії та її темпераментні танці; нові знання та розвиток власного я – це далеко не весь перелік переваг участі в проекті Erasmus.

Continue reading “Тренінговий курс «Change in to Change out» за програмою ERASMUS+ (м. Кобулеті, Грузія)”

Дискусія, навчання, обмін досвідом у сфері волонтерства у м.Баколі (Італія)

Протягом 15-24 лютого у м. Баколі ГО ” Добросвіт” виступила партнером проекту “Different You , Different Volunteering”, який був організований  в межах Erasmus+ Programme та об’єднав молодь з України, Словенії, Іспанії, Італії, Греції, Албанії.

Україну представляла команда з 6 осіб – Кокоєвої Ніни та Овчарової Валерії – членів ГО “Добросвіт”, Володченко Віталія – президента ГО “Взаємопоміч” та громадських активістів – Проценко Дарини, Івана Андріяша, Артема Родича.

Учасники проекту обговорили різноманітні волонтерські практики в сфері екології, прав людини, здорового способу життя. Також відбулося знайомство з локальними громадськими організаціями – “Sphera Italy” та “Piano piano”.

Continue reading “Дискусія, навчання, обмін досвідом у сфері волонтерства у м.Баколі (Італія)”