Гендерна рівність та ЗМІ: участь ГО “Добросвіт” у проекті за програмою Erasmus+

“У липні місяці я дивилась передачу по телебаченню “Орел и решка” і натрапила на одну з найкрасивіших країн – Австрію, телеведучі були у м. Відень і я закохалась у це чарівне місто” – зараз згадує Марія, голова нашої організації “Добросвіт”. Для неї це стало мрією і вона почала шукати різні можливості для здійснення своєї мрії. А ми з вами знаємо, “якщо дуже захотіти – можна в космос полетіти!”.

Враховуючи бажання поєднати цікаве з корисним, Марія почала шукати можливості участі у тренінгу саме в цій країні. І така чудова нагода трапилась дуже швидко, завдяки нашим друзям та колегам з БФ “Взаємопоміч” (м. Полтава). “Взаємопоміч” оголосила набір на цікавий тренінг “Використання засобів масової інформації як інструмент сприяння гендерній рівності”, який проходив у м. Відень, Австрія. Марія взяла участь у тренінгу. Її мрія здійснилась завдяки програмі Erasmus + та Австрійської національної агенції (Jugend in Aktion 2014-2020). Проект мав на меті дозволити молодіжним працівникам сприяти гендерній рівності у засобах масової інформації. У столиці Австрії зібрались молодіжні працівники з Вірменії, Австрії, Грузії, України, Польщі та Нідерландів.

Про проект

У рамках тренінгу проводилися різні заходи, такі як: рольові ігри, завдання в групах, обговорення, презентації тощо. Завдяки цим заходам 24 учасники з 6 країн мали можливість переглянути концепції гендеру та статі, гендерні стереотипи в засобах масової інформації ЄС та сусідніх країнах-партнерах. Також було організовано он-лайн зустріч з експертом з гендерних досліджень з Вірменії, було наголошено на важливості гендерної рівності у засобах масової інформації. Учасники проекту підготували рекомендації для різних інформаційних ресурсів. Під час міжкультурного вечора учасники презентували національні страви, традиції та танці.

Звісно навчання забирає більшу частину часу і відпочити та повністю насолодитись красою і величчю Відня не вдалось, але це добра мотивація для наступних подорожей.

Наша команда бажає щоб ваші мрії також здійснювались, вірте у себе, у свої сили, навчайтесь та відкривайте для себе світ разом з громадськоюорганізацією “Добросвіт”! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.