“Грай за права людини!” в Запоріжжі: відкрито набір

ГО “Добросвіт” спільно з  БО “БФ “Ліга Толерантності” розпочинають відбір учасників(-ць) навчальногу курсу для тренерів (ТоТ) в м. Запоріжжя в рамках міжнародної кампанії “Грай за Права Людини!“, яка поєднує навчання сучасним практикам залучення до масового спорту від провідних європейських спортивних клубів з освітою з Прав Людини.

Запрошуються вчителі(-льки) з фізичної культури, молодіжні та соціальні працівники(-ці), спортсмени(-ки), активні громадяни(-ки) та представники(-ці) НУО, які вже використовують або прагнуть використовувати спорт в своїй посадовій чи волонтерській діяльності в м. Запоріжжя та Запорізькій області.
При формуванні групи буде дотримано гендерного, вікового та соціального балансу, включаючи залучення людей з інвалідністю, представників етнічних меншин, внутрішньо переміщених осіб, людей групи ризику та у складних життєвих обставинах.

Учасники(-ці) дізнаються про актуальні методики освіти з Прав Людини, молодіжні та правозахисні інституції Ради Європи, кращи світові практики миротворчої діяльності, можливості сталого професійного розвитку, створення відео-посібників, проектний менеджмент та неформальну освіту. Будуть презентовані та пропрацьовані особливості використання масового спорту як інструменту суспільних позитивних змін та активізації міжкультурних взаємовідносин, спираючись на дослідження та аналіз місцевого контексту.

Випускники(-ці) навчального курсу сформують компетенції в організації відкритих суспільно-корисних заходів на прикладі спортивно-просвітницького Фестивалю “Грай за Права Людини!” та отримають всебічну менторську підтримку в реалізації власних ініціатив.
Після проведення локальних заходів всі учасники(-ці) отримають Сертифікати з переліком досягнутих компетенцій та увійдуть до Міжнародної Мережі Тренерів з масового спорту та прав людини для подальшого спілкування, обміну досвідом, реалізації партнерських ініціатив, професійного та особистісного розвитку.

План заходів:
12-те листопада – організаційна зустріч та обмін досвідом поміж БФ “Ліга Толерантності”, ГО “Добросвіт” та НУО/інституціями, які виявили зацікавленість в поширенні кампанії “Грай за Права Людини!”, налагодженні контактів та обговоренні спільних майбутніх дій.
13-те листопада – інтерактивний навчальний курс (8 годин) для 12 тренерів із залучення до масового спорту та освіти з Прав Людини.
14-те листопада – відкрите тренування та випускний інклюзивний спортивно-просвітницький Фестиваль “Грай за Права Людини!”.

Реєстрація: goo.gl/V5XNEx

Учасники(-ці) забезпечуються якісним здоровим харчуванням та методичними матеріалами. Витрати на подорож та проживання не відшкодовуються.

Дедлайн для подання заявки – 1 листопада включно. Всі аплікант(к)и будуть сповіщені про результати відбору.

Будь ласка, при виникненні будь-яких запитань, звертайтесь виключно на loft.ngo@gmail.com (відповідаємо впродовж 24-х годин).

Якщо Ваша НУО/інституція бажає взяти участь в організаційній зустрічі 12-го листопада, надішліть лист на електрону пошту loft.ngo@gmail.com, в якому розкрийте потребу в одному-двух абзацах та наведіть додаткові контактні дані НУО/інституції та зацікавлених осіб. Будуть сповіщені лише відібрані НУО/інституції.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

У разі якщо Ви бажаєте долучитись у якості безоплатного(-ної) експерта(-тки) або волонтера(-ки) для отримання проектного досвіду звертайтесь на електрону пошту loft.ngo@gmail.com (Олександр), ми завжди відкриті до співпраці та залучення додаткових ресурсів для посилення дії проектів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.