Тренінговий курс «Change in to Change out» за програмою ERASMUS+ (м. Кобулеті, Грузія)

З 1 по 8 березня в місті Кобулеті (Грузія), поблизу Чорного моря проходив другий етап тренінгового курсу «Change in to Change out», який спрямований на саморозвиток та самовдосконалення, покращення навиків комунікації та прийняття рішень для молодіжних працівників/ць та молодіжних лідерів/рок.

У однієї з наших членкинь, Анни Аранжій, була можливість вперше стати учасницею програми Erasmus + для молоді.Вона поділилася своїми враженнями: «Особисто для мене участь у проекті можливість знайти свій шлях на данному етапі життя, змінити погляди, побороти страхи та бар’єри, що заважають рухатись далі. Часто чула відгуки, що Erasmus змінює життя – тепер з впевненістю можу сказати, що це не пусті слова) Цікаві люди з 10 країн світу, які стали гарними друзями для мене та спілкування з якими не завершується після проекту; надзвичайно гарні куточки Грузії та її темпераментні танці; нові знання та розвиток власного я – це далеко не весь перелік переваг участі в проекті Erasmus.

Під час тренінгового курсу я навчилася розуміти себе та оточуючих відкидаючи стереотипи та ярлики; отримала інструменти саморозвитку та можливість чітко спланувати подальші дії для подолання проблем у всіх важливих сферах мого життя.

За 8 днів проекту Грузія здивувала мене своєю культурою, різноманіттям старовинної, радянської та модерної архітектури поряд, що створює контрастність. І звичайно, неможливо не сказати про смачну традиційну грузинську кухню.

Окрім навчальних сесій, що поєднували практичні завдання, ігрові методики та теоретичні роз’яснення для нас підготували ранкові зарядки, екскурсію до курортного південного міста Батумі, а також воркшоп зі знаменитих грунських танців зі справжнім ансамблем регіону Аджарії».

Також учасникам запам’ятаються міжкультурні вечори, адже кожна команда презентувала унікальність своєї країни. Не залишилася осторонь і наша невелика українська команда: народні пісні, гопак, вишиванка, віночок, традиційна їжа українських козаків та вікторина про Україну – про це все дізналися молоді люди з європейських країн та країн Східного партнерства за один вечір.

Окрема подяка організаторам: неурядовим громадським організаціям «ICPA» (Грузія) та «JOETZ» (Бельгія) за комфортну атмосферу роботи, а часом і вихід з неї. І також відправляючій організації NGO «Unit»  (Україна) за можливість долучитись до великої родини Erasmus.  

Leave a Reply

Your email address will not be published.