Українсько-польський міжнародний молодіжний обмін

Інновації та можливості в молодіжній роботі – тема, яка об’єднала молодіжних працівників України та Польщі в м.Запоріжжя.

Протягом 3-8 вересня в м.Запоріжжя відбувся міжнародний молодіжний проект, який організовано NGO “Dobrosvit” спільно з ГО SFERA Polandза підтримки Мiнiстерство молоді та спорту України та Запорізький обласний центр молоді

Учасників чекала насичена програма. Знайомство пройшло у форматі міжкультурного вечора, завдяки якому учасники ближче ознайомилися з культурою України та Польщі. Навчальні сесії з PR від Nikita Scherbina , SMM – Олег Кучма, фандрайзингу – Юлия Шаповалова, проектного менеджменту – Vitaly Volodchenko від практикуючих спеціалістів допоможуть створювати якісні та сучасні молодіжні проекти. Молодіжні працівники також мали змогу поспілкуватися з начальником Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Natalia Vlasova, відвідати Запорізький обласний центр молоді та Edison Space coworking , де була організована презентація запорізьких громадських організацій та організацій учасників.

Leave a Reply

Your email address will not be published.